Tereza Mašková

Tereza Anna Mašková se narodila 11.dubna 1996 v Třinci. Pochází z hudební rodiny. Hudbě se věnuje od 7 let, kdy začala studovat zpěv a klavír. Vystudovala obor muzikál na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka. Ve stejném čase začala hrávat klubové koncerty se svou kapelou. Ve 14letech se probojovala do semifinále soutěže Česko Slovensko má talent. V červnu 2018 zvítězila v soutěži Česko Slovenská Superstar, díky které se stala novým přírůstkem českého vydavatelství Warner Music, slovensko-manažerského týmu a nahrávacího studia Creative Music House (Peter Graus, Tomáš Zubák, Oliver Žilák). Ještě v roce 2018 se stala jednou z hvězd pěvecké show „Tvoje tvář má známý hlas“ a ve stejném roce začala účinkovat v divadle Činoherní klub ve hře „Sopranistky“.

16. listopadu 2018 vydala své první album s výběrem skladeb, které zpívala v Česko Slovenské Superstar i s ukázkami ze show Tvoje tvář má známý hlas. Následně vydala debutový singl New Me a po něm singl Žár.

V roce 2020 vydala své debutové album „Zmatená“, na kterém se nachází úspěšné singly jako např.: Žár, O nás dvou, Láskou se splést…

V tom samém roce nazpívala soundtrack k úspěšné pohádce „ Princezna zakletá v čase“.

V létě 2021 účinkovala jako předkapela na turné Marka Ztraceného, kde společně odehráli přes 20 koncertů.

V současnosti žije v Bratislavě.

Tereza momentálně pracuje na své druhé desce, která by měla vyjít příští rok na podzim.